برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۶

"ام.اس" ناتوان کننده نیست/با "شاد زیستن" آن را کنترل کنید

ام اس

یک فلوشیپ ام اس تاکید کرد: استفاده از طب سنتی، طب سوزنی، هومیوپاتی، انرژی درمانی و مکمل‌های غذایی در درمان ام اس هیچ تاثیری ندارد.

ادامه مطلب...

ماجرای خرید پروتز کاشت حلزون/تماس با بیماران در نوبت عمل؛ بزودی

حلزون شنوایی

مدیرکل برنامه‌ریزی و نظارت هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجعه بیماران وزارت بهداشت ضمن اعلام هزینه‌های بالای کاشت حلزون شنوایی، مشکلات ایجاد شده در تحقق بودجه خرید پروتز کاشت حلزون طی دو سال گذشته را تشریح کرد.

ادامه مطلب...

بی‌پولی سیستماتیک "سلامت" و "وضع وخیم دارو"

واردات دارو

دو سال است که "سلامت" با "بی‌پولی" سیستماتیکی دست‌وپنجه نرم می‌کند و برای حل این مشکلات مالی دست به دامان دولت و مجلس شده است؛ هر بار نیز با راهکارهایی موقت این زخم ضماد گذاشته شد، اما ...

ادامه مطلب...

عمده‌ی گیاهان دارویی تولیدی فارس خام صادر می‌شود

گیاهان دارویی

رییس دفتر مطالعات کشاورزی و آب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز گفت: متاسفانه در حال حاضر عمده گیاهان دارویی تولید شده در استان فارس، به شکل خام صادر می‌شود.

ادامه مطلب...

در زمستان از غذاهای با طبع و ماهیت گرم بهره بگیرید

تغذيه

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد و متخصص طب ایرانی، تغذیه را یکی از عوامل موثر در تعادل مزاج افراد در فصول مختلف ذکر و توصیه کرد: افراد در فصول سرد سال از غذاهای با طبع و ماهیت گرم بهره بگیرند.

ادامه مطلب...

سه روش ساده اسکراب پوست با استفاده از گردو

 ۳ روش لایه‌برداری صورت با گردو
چربی‌های سالم و مفید گردو مثل امگا ۳، پوست شما را سالم، درخشنده و جوان می‌کند. علاوه بر این، گردو پوست‌تان را مرطوب نگه می‌دارد و از نفوذ سموم به داخل پوست جلوگیری می‌کند.

ادامه مطلب...

مصرف خوراکی های دارای چگالی انرژی بالا

چگونه چاق تر شوم؟
مطالب مختلفی در مورد شیوه های کاهش وزن، دستور غذاهای رژیمی، رسیدن به تناسب اندام پیش از تعطیلات و... مرتب از رسانه ها منتشر می شود، اما انگار فراموش شده راجع به افرادی که خواهان افزایش وزن هستند اما موفق نمی شوند، توصیه ای ارائه شود.

ادامه مطلب...

سونوگرافی سه بعدی و چهاربعدی چیست؟

پاسخ به 13 سوال رایج درباره سونوگرافی
از زمانی که خبردار می شوید مسافر کوچکی در راه دارید، سوال ها و اما و اگرهای بسیاری در ذهن شما ایجاد می شود. دلتان می خواهد از سلامت فرزندتان خاطرجمع شوید. سونوگرافی یکی از روش های پاسخ گفتن به برخی از این سوال هاست.

ادامه مطلب...

بیشتر پروتئین بخورید

 رفع افتادگی پوست بعد از زایمان
هر مادری با مسئله‌ی افتادگی و شل شدن پوست بعد از زایمان روبرو می‌شود. افتادگی پوست می‌‌تواند از نظر روحی برای یک زن کلافه کننده باشد چون دوست دارد بدنش هر چه زودتر به حالت قبل از بارداری‌اش برگردد.

ادامه مطلب...

کودکی که آسم دارد...

علل و علایم آسم و پیشگیری از آن
«آسم» بیماری ناشی از التهابات کم و بیش جدی مجاری تنفسی در سطح نایژه ها و نایژک هاست که با مشکل در نفس کشیدن، نفس نفس زدن یا احساس فشار در سینه بروز می کند. این بیماری را می توان واکنش غیرعادی مجاری تنفسی نسبت به محرک های مختلف مانند عوامل حساسیت زای هوا، دود سیگار و... دانست.

ادامه مطلب...

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی