برترین های کیمیا نیوز را هم ببینید هم بخوانید

پنجشنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷

درآمد 80 هزار تومانی متکدیان یزد در هر ساعت!

تکدی‌گری

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهرداری یزد گفت: شهروندان آگاه باشند که تکدی‌گری این روزها یک شغل محسوب می‌شود و میانگین درآمد هر متکدی در ساعت در مناطق شلوغ تا 80 هزار تومان نیز می‌رسد.

ادامه مطلب...

مکافاتی که قنادی‌های بجنورد برای تامین آرد می‌کشند

قنادي

رئیس اتحادیه قنادان بجنورد تامین آرد را یکی از مشکلات اساسی کنونی این اتحادیه در حال حاضر اعلام کرد.

ادامه مطلب...

‌پیشنهاد پالایش‌ امامزاده‌ها را براساس شجره‌نامه داده‌ایم

امامزاده

معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: ما بر پالایش امامزاده‌ها در استان اردبیل اصرار داریم و امیدواریم با سیاست‌های جدید سازمان اوقاف و امور خیریه این کار تحقق یابد.

ادامه مطلب...

داستان یک آمریکایی که تبریزی‌ها دوستش دارند

image.png

قرار نیست همه‌ی آمریکایی‌ها مثل ترامپ، پمپئو و بولتون باشند، افرادی مثل «هوارد باسکرویل» هم پیدا می‌شوند که کیلومترها دور از وطن درصف اول آزادی خواهی برای ملتی دیگر جنگیده و در نهایت شهید هم می‌شوند.

ادامه مطلب...

وقتی آباده گوی سبقت را از ملایر می‌رباید...

منبت

ملایر را همگی با نام "شهر ملی مبل منبت" و شهر جهانی انگور" می شناسند؛ شهرستانی مهد هنر، فرهنگ و تاریخ، با مردمانی هنرمند و تاریخ ساز.

ادامه مطلب...

بروز حوادث مرگبار در پیست غیراستاندارد یزد

برف

فرماندار تفت، تفرجگاه سخوید را غیراستاندارد دانست و گفت: به دنبال حوادث مرگبار چند روز اخیر، پیست سخوید در شهرستان تفت ساماندهی می‌شود.

ادامه مطلب...

عروس‌های ابریشم پوش...

عروسی ترکمن

بافنده پارچه ابریشمی در راز و جرگلان خراسان شمالی از تبحر زنان این منطقه در بافت پارچه های تمام ابریشم تعریف کرده و گفته، تعدادی از زنان ترکمن در جشن و مراسم عروسی خود فقط از لباس‌های ابریشمی که پارچه‌های آنها در آن منطقه تولید می‌شود، استفاده می‌کنند اما روسری و پیراهن عروس در مراسم عروسی باید به طور کامل از نخ ابریشم بافته شده باشد.

ادامه مطلب...

داستان یک قیام

image.png

اغراق آمیز نیست تبریز را آغازگر رخدادهای سیاسی ایران بنامیم، مردم این دیار بی‌تفاوت از کنار اتفاقات تاریخی نگذشته‌اند و در میان معرکه، گاه مشروطه خواهی را فریاد زدند و گاه علیه رژیم طاغوت قیام کرده و پایه‌های انقلاب اسلامی را بنا کردند.

ادامه مطلب...

7 قصه از 7 خانه عجیب + عکس

حاشیه نشینی

همراه با مسئولان سفری کوتاه اما عمیق در کوچه‌پس‌کوچه‌های هادی‌آباد داشتیم؛ حضور در این محله و از نزدیک دیدن آنچه در این تکه از شهر می‌گذرد بسیار عجیب، دردآور و قابل‌تأمل بود.

ادامه مطلب...

زندگی کارتن خواب‌ها و کودکان کار در چهار راه‌های ورامین

کارتن خواب زن

شهردار ورامین گفت: قرار گرفتن کارتن خواب‌ها و کودکان کار که در سر چهار راه‌های این شهرستان به یک معضل مهم برای شهروندان تبدیل شده است.

ادامه مطلب...

تماس با مدیر مسئول

مهدی جاوید پور

 

 

ایمیل : 

javidpoorjournalist@gmail.com

کیمیا نیوز در شبکه های اجتماعی